Potešte svoje chuťové poháriky jedinečnými nápojmi


Za každou jednou šálkou kávy, čokolády, či iného nápoja je práca mnohých ľudí a dlhý proces od zberu, spracovania, cestu cez pol sveta až po praženie a distribúciu do kaviarne. No a nakoniec nesmie chýbať príprava plná lásky a umenia.


  • Naša káva "Costadoro Esspreso"

  • "Costadoro Espresso" je najpredávanejšia káva firmi Costadoro.Je miešaná a pražená z 90% Arabica a 10% Robusta, pripravovaná zo zelenej kávy pochádzajúcej z Centrálnej Ameriky (Guatemala, Costa Rica, Salvador), Brazílie a Congo (plantáže Binga a Bokonge). Práve preto je naše aromatické "Espresso" také plné nezameniteľnej chuti.Naša káva sa hrdí zlatou medailou z medzinárodnej súťaže IICT, kde spomedzi 200 testovaných blendov získala zlatú medailu.
 
  • Horúca čokoláda

  • Čokoláda patrí medzi najpopulárnejšie sladkosti na svete. Oslaďte si život skutočne lahodným pokušením a ochutnajte našu jemnú čokoládu tak, ako bola podávaná na honosných slávnostiach Aztéckych cisárov. Našu Azteckú čokoládu privážame z Beglicka a  podávame ju ako horkú so 72% kakaa či mliečnu s 38% kakaa. Skombinujte si ju presne podľa zmyslov Vašej chuti či už to s  lahodným čerstvým ovocím, alkoholom, alebo vyskúšajte skvelé ingrediencie ako sú chilli, oriešky či kokos.

  • Alkohol

  • Prídte si posedieť s priateľmi pri poháry dobre vychladeného oroseného piva skvelej chuti, alebo prežite romantické chvíle pri pohári voňavého vína. Užite si pohodu pri uvoľnenej atmosfére s dobrou náladou a hudbou. Vyberte si z nášho širokého sortimentu tuzemského alkoholu a aj alkoholu svetových značiek ako whisky, koňak, brandy, rum, vodka a iné, ktoré si môžete u nás vychutnať v príjemnom posedení do poslednej kvapky.
 
  • Miešané koktejly

  • V našej kaviarni Vám ponúkame miešané koktejly a nápoje inšpirované Azteckými rituálmi. Odhaľujte nevídané chute pestrofarebných alkoholických nápojov. Alebo, zabavte svoj život s jasnou mysľou a vychutnajte si koktejly pripravené z čerstvého ovocia, zeleniny alebo ich kombinácii, ktoré Vám spríjemnia váš deň,najmä ak je horúčava. Každý koktejl je vytvorený kombináciou toho najlepšieho s najlepším.